| danyyyy18 a întrebat:

Sal all! Am si eu o intrebare. Dupa ce ma spal pe cap imi sta super fain parul ( vreo ora -2, e umed asa, si ma sterg pe cap doar. ) ( il ador ) cand incepe sa se usuce bine de tot e putin aspru si nici nu imi sta bine deloc :-

4 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Cred ca ai parul uscat thinking
foloseste sampon si balsam pentru parul uscat

| myky2507 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa folosesti o masca hidratanta.Eu iti recomand masca de par de la Avon-Planet spa cu ulei de masline.este foarte buna.se fol odata pe saptamana.+ ca dk te indrepti cu placa nu ti, l deterioreaza.(spun din propria experienta). sau daca vrei dai un serch pe google si afla mai multe despre parul uscat.cum il intretii, dinastea.http://news.softpedia.com/......8331.shtml uite aici:*numI BN:*

| St3fa a răspuns:

Buna.
Poti sa cumperi un balsam care sa-ti hidrateze radacina!

| vreaubebe a răspuns:

Spala-te cu ou frecat cu un strop de ulei de masline. dupa ce-l aplici astepti intre 5 si 10- min si apoi te clatescti. rezultate ai intr-o saptamana doua. bafta