| Vladut123456 a întrebat:

Are ceva daca sterg cu un servetel umed in interiorul pc-ului in locuri unde nu ajunge aspiratorul iar dupa il las sa se usuce?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Categoric Nu, mai bine iei o pensula mai groasa si cureti cu ea. Componentele electrice nu se inteleg prea bine cu lichidele, fie ele si alcool din servetele umede.

6 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

Eu zic sa nu))

| AlexDarius3 a răspuns:

Ai incercat sa sufli cu un feon sau un tub de aer comprimat?

| Vladut123456 explică (pentru AlexDarius3):

Nu am nici feon nici aer comprimat, si inca o intrebare, daca am pc-ul din Noiembrie si l-am folosit intens si mult, ar trebui cat de curand schimbata pasta termoconductoare?

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Vladut123456):

Daca vrei. Eu am pc-ul de 3 ani si il foloseam intens si nu i-am schimbat pasta in astia 3 ani laughing. Doar l-am curatat de praf si nu am probleme cu temperaturile happy.

| ACTH a răspuns:

Incearca si cu putina apa, nu multa, toarn-o de sus.

| ciumabubonica a răspuns:

Nu cred ca are nimic dar sa il lasi sa se usuce