| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac o comanda online de la firma Yves-Rocher trebuie sa platesc si transportul? Sunt bune produsele lor? A facut cineva comanda din noul numar(zice:daca faci o comanda online, primesti un cadou surprizathinking)? Sunt curioasa daca ati primit acel cadou surpriza.:d

7 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Scrie p catalog.pentru comenzi mai mari de 50 RON, transportul este gratuitwinking

Abh
| Abh a răspuns:

Eu am comandat de la ei de 3 ori anul asta, dar din catalog. Nu am platit taxe postale fiindca am comandat in limita impusa de ei. Am primit intotdeauna cadoul(gentile de umar, un parfum MingShui, gel de dus). Eu sunt multumita de calitatea produselor si de rapiditatea expedierii( aprox. 7-9 zile).

| anka a răspuns:

Da un telefon la numarul 021 203 61 31 si intreaba ce valoare trebuie sa aiba comanda pentru ca taxele postale sa fie gratuite. Din experienta e vorba de comanda in valoare de 80 lei noi. Am trimis multe comenzi la ei si am primit cadourile. Produsele sunt foarte bune.

| anka a răspuns:

Cadourile nu sunt la toata lumea aceleasi. Poti primi de la o crema de maini la un parfum scump. Asta depinde cum iti e norocul.

| Elena1234456 a răspuns:

Eu am folosit produsele lor.sunt bune, dar sunt cam mici si nu te tin foarte mult big grin de aceea folosesc produse Avon.Cadoul consta intr-un gel de dus de 400ml cu aroma de iasomie-mie asta mi-au dat cand am comandat big grin.

| dadaina a răspuns:

Si eu comand foarte des de la Yves si sunt foarte mutumita de produse. Produsele sunt chiar foarte bune si ma impac bine si cu cremele lor, sampoane, masti, cosmetice si ador mirosul gelurilor de dus.Comanda de obicei se face pe baza de cod/oferta.In fiecare oferta ai preturi diferite la produse si cadouri noi.Preturile la transport difera. Poti avea produsele trimise gratuit la o comanda de 80 sau 100 ron sau sa platesti la o comanda mai mica 12 ron.
Suni, spui codul ofertei, ii dictezi operatoarei codurile produselor pe care vrei sa le comanzi si asta e tot. Daca esti clinet nou ii spui datele tale personale si adresa.
Oferte noi scanate si discutii despre yves gasesti aici:
http://www.e-joy.ro/......wtopic.php

| Nutella007 a răspuns:

Da.am primit acel cadou surpriza iar produsele sunt minunate si de foarte foarte buna calitate.numai cuvinte de lauda. sunt o clienta la yves rocher de 4 sau 5 ani.