| Ioan-Andrei_Lăzărescu_1996 a întrebat:

Sal`tare TPU!

Unde pot gasi un pandantiv sau medalion cu o inima care se desparte in 2 si pe 1 bucata sa fie litera i si pe cealalta litera R

Primu` raspuns primeste funda!

3 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Https://www.facebook.com/bijuterii.lucratemanual.92 Inceara aici. Le face la comanda :3 sau aici: https://www.facebook.com/pages/Mady-ArtBijoux/135270143269588 si aici le face la comanda :3
Sper ca te-am ajutat :D
Funda?;;)

| Ruxy5 a răspuns:

Si eu am asa ceva si l-am cumparat de la un magazine cu aur si argint. Nu a costat mult.

| MdiCri a răspuns:

De obicei se gasesc pe la o argintarie sau pe la un magazin de accesorii.