| ABY2002 a întrebat:

Sal TPU. Am 13 ani, si sunt baiat... credeti ca e bine sa ma pensez de la varsta asta?

8 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Eu sunt fata si nu am inceput sa ma pensez la 13 ani, eu zic ca mai bine nu te-ai pensa, esti baiat totusi. Sa nu crezi ca sunt genul ala care are ceva cu metrosexuali, din contra imi place cand un baiat se aranjeaza si altele, dar tu esti cam mic pentru astea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 13 ani si baiat vrei sa te pensezi? serios?

| OnuOnulică a răspuns:

Parerea mea e ca nu happy
Mai astepta macar 1-2 ani happy

| persseuss a răspuns:

Baga ti ma mintiile in cap,pune mana pe carte, joaca fotbal, iesi la o tigara, la o bere ca toti baietii de seama ta, auzi si tu "sa ma pensez"

| RedDeath a răspuns:

Daca vrei sa fi gay de la asa o varsta, atunci da.
Tu realizezi ce ridicol esti cu asemenea idee, nu?
Ia stai bine pe fundul tau si invata, ca mai tarziu nu o sa castigi bani din pensat si nu cred ca vrei sa devii boschetar.

| DeliaDelii a răspuns:

Esti prea mic si iti strici sprancenele de pe acum... mai bine stai asa cum esti

| mejustme99 a răspuns:

Nu.

| KristenRichardson a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc, dar serios, tu esti in regula? Nu e deloc normal.La aceasta varsta, mai ales daca esti baiat.Pentru ce? Pentru ca sa arati frumos.Baietii arat frumos si fara sa se penseze.E frumusetea lor naturala.Nu doar niste fenomene omenesti.