| Oanna_3541 a întrebat:

Credeti ca e bine sa ma pensez de la varsta de 12-ani si sa ma EPILEZ?:?kiss

5 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Da , de ce nu?

| Cåpåċεl a răspuns:

Eu as zice ca, daca esti dezvoltata si ti-a venit menstruatia, da poti sa te epilezi, dar mai intai intreabati parintii.

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu.Esti inca in crestere. Daca te epilezi parul o sati cresca mai mare si mai des si mai repede. Daca te pensezi o sati distrugi sprancenele.

| Oanna_3541 explică:

Dragutzilor eu sunt destul de inaltahee hee

| Rooxyy a răspuns:

Depinde. De epilat te poti epila (mai ales daca te jeneaza si simti nevoia), insa de pensat. eu zic ca nu e totusi o varsta potrivita; poate mai tarziuwinking (tio zic din experienta)
Sper sa te ajute :*