| vegeta a întrebat:

Sal TPU Am si eu o intrebare vreau si eu o crema ceva epilatoare pentru ceafa ceva mai pana in 50 de lei ca asa imi dadeam cu bigul pana acum da e airea ca creste imediat degeaba ma gandeam si la aceea crema veet daca e buna sa dai pe cefa? Dau funda celui mai bun rapsuns...

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci pe ceafă?
Ori îl tunzi foarte aproape de piele ori îl epilezi cu ceară, la un salon de cosmetică.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Asta,
http://www.sfatulmedicului.ro/......toare-veet
E bună, scrie şi aici.
Te pup!

| vegeta explică (pentru anonim_4396):

Doamne tu ai citit ce scrie acolo inainte de imi da mi site acolo scrie ca este crema de paduchi laughing) doamne si eu am cerut crema de epilare... laughing)

| Elly7890 a răspuns:

Daca si crema veet are miros placut sau in general cele epilatoare au asa ceva ar fi bine dar miros ingrozitor si nu sunt bune! am 20 de ani si am incercat multe creme dar degeaba!

| vegeta explică (pentru Elly7890):

Si eu tot 20 am da sunt baiat si pa mine ma int daca veet e buna de ceafa nu de picioare...

| vegeta explică:

Eu as vrea totusi sa stiu daca aceea crema Veet pe care se da pe picioare pentru a epila parul dp picior se poate folosii si pe ceafa sau daca nu o alta crema daca stiti care se foloseste pentru cefa la epilare dau funda...

| daniela1997 a răspuns:

Buna eu ma folosesc cu veet si e destul de buna si are un miros placut. FUNDA?