| anonim_4396 a întrebat:

Sal, TPU! Care metoda de epilare pe maini credeti ca e mai buna referitoare la durata in care iti credte parul? Ca eu ma epilez de obicei cu epilatorul dar vrea sa stiu daca dureaza mai mult cu ceara.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceara mi se pare metoda cea mai buna si cu efect pe o perioada mai lunga.

| dedfgv a răspuns:

Se spune ca ceara e mai buna si da rezultate mai bine...eu sincer nici un am incercat cu epilatorul deoarece imi apar niste bubute si greu mai scap de ele

| LarriBia a răspuns:

Poti sa le decolorezi, firele de pe maini. E mult mai bine decat sa ti-l smulgi. happy

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitiva naturala http://www.okazii.ro/......a114521325