| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as puteasa fac sa arat mai bine? Mie nu imi place cum arat + ca sunt badjocarit ca cica as fi gras dar eu am doar obrajii mai umflati in rest arat normal + ca sunt scund Cum as putea sa dau jos din obraji tinand cont ca am si o boala de aceea am asa obraji. Intr-un timp eram tot umflat dar acum e mai bine. Deci cum fac sa ma inalt mult si repede si sa dau jos din obraji repede

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca sa faci macar putin sport

| AugustaD a răspuns:

Ca sa te inalti putin poti sa faci basket-asa mai si slabesti, incearca sa nu mananci multe dulcuri si grasimi incearca salatele. Bafta!
P.S.:Nu pune la suflet ce zic alti!

| Robbe a răspuns:

Frate, eu iti recomand mai putine calorii happy si fa mai mult sport.Cel mai bine e sa te duci la inot, acum, ca vine si vara e cald...
Sau daca ti se pare mult, incearca sa faci flotari, genoflexiuni si sa mananci batoane tari de la scoala ca sa maresti muschii facialilaughing
In rest bafta in continuare.