| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as puteasa fac sa arat mai bine? Mie nu imi place cum arat + ca sunt badjocarit ca cica as fi gras dar eu am doar obrajii mai umflati in rest arat normal + ca sunt scund Cum as putea sa dau jos din obraji tinand cont ca am si o boala de aceea am asa obraji. Intr-un timp eram tot umflat dar acum e mai bine. Deci cum fac sa ma inalt mult si repede si sa dau jos din obraji repede

4 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Fa sport de preferat inotul de dezvolta cel mai bine si te inalta de asemenea eu am inceput sa fac inot pe la 14 ani si aveam 1.60 si dupa ce am facut o perioada de timp inot aveam 1.75

| MuffinBlueberry a răspuns:

Nu asculta ce spune lumea:Cand te mai jignesc oamenii spune-le ca iti place cum arati pentru ca asa te-a lasat Dumnezeu. Sper ca te-am ajutat

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Apucate de sporturi cum ar fi baschet fotbal handbal dar cred ca baschetul e cel de mai ajutor daca nu fa in fiercare zi la o bara vreo 30 de tractiuni ( adica sa te prinzi cu mainile de bara si sa te ridici vezi ca bara sa fie inalta

| sergiu_8960 a răspuns:

Fa ceva sport