| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Sall adineauri mi-am facut un tatuaj micut cam 10 cm si as vrea sa stiu daca e bine sa il dau cu Fluocinolon sau cu crema normala de maini? Fata care mi l-a facut mi-a spus de Bepanthen sau ceva de genu voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Unguent Bepante e cel mai bun, din asta am folosit si eu, te dai cu el mereu dar nu in cantitate foarte mare

| deenissa93 a răspuns:

Bepanthol, ar trebui sa folosesti de doua ori pe zi si de preferat este sa nu atingi foarte mult zona in care l-ai facut. Cam inrtr-o saptamana ar trebui sa se vindece