| XxBlueRosexX a întrebat:

Sall am o pereche de jembiere din blanita alba si cum la mine in camra se fumeaza s-au cam ingalbenit din cauza fumului si as vrea sa le bag in masina de spalat, oare se fac urate adica se scmoseaza sau ai bine le spal de mana?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu geaca de blana o spal la mana si la masina ii dau doar stoarcere. Cel mai bine le speli la mana ca sa nu ai vreo surpriza neplacuta

| StefanNicusor12 a răspuns:

Nu o sa se intample nimic daca ii speli la masina. Funda?

| Hooopanonum a răspuns:

Cred ca ar fi mai indicat sa le speli de mana deoarece daca vezi ca se,, stric" sau na te opresti dar la masina...