| sweetGhost25 a întrebat:

Sall! As vrea sa stiu ce exercitii as putea face pentru un abdomen plat,numi spunet ce sa nu mananc caci sunt deja slaba(sunt genul care cat n-ar manca nu se ingrasa) ceva niste exercitii pentru fete, si cam in cat timp as putea sa vad rezultatele?
Pentru ca pana la vara viitoare au mai ramas 7 luni love struck si as dori sa arat bine la plaja happy

2 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Daca esti deja slaba inseamna ca ai abdomenul plat, ti-as sugera sa nu faci idn tantar armasar, sunt sigura ca abdomenul tau arata bine thinking

| universa a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca in fiecare seara sau dimineata sa faci exercitii si dupa o luna doua se vad rezultatele.Eu am abdomenul plat.