| AmandaCamelia a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ma simt putin ciudat sa cer ajutorul in legatura cu asta, dar mna. As dori seriozitate si sa excludeti lucrurile de gen " Ai doar 16 ani, nu-ti fa griji in legatura cu asta ", va rog. Ma gandesc ca mai sunt persoane cu problema aceasta. Chiar nu ma simt bine-n pielea mea. Adica, am sanii cam... mici. Si chiar nu ma simt bine deloc. As vrea sa-mi recomandati cateva exercitii pentru cresterea, tonifierea lor, ceva de genul, daca stiti. Nu vreau s-apelez la pastile sau alte lucruri de genul.
Si daca ati putea sa-mi recomandati si cateva exercitii pentru un abdomen cat mai ok. Nu o iau razna cu mancarea, prin faptul ca nu mananc preparate care nu sunt sanatoase pentru corp, am abdomenul plat dar as vrea sa ma pun pe treaba pentru a avea cateva patratele. Si cateva exercitii pentru picioare ( partea pana la genunchi ), am impresia ca am putina grasime si e enervant. Mersul la sala iese din discutie momentan, pana peste vreo doua luni (nu-ntrebati) si n-as vrea sa astept pana atunci. Multumesc frumos, dau funda. happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElectronicPieces a răspuns:

Asa era si fosta mea prietena, complexata de faptul ca are sâni mici. Desi ii spuneam ca mie nu-mi pasa de aspectul asta, ea o tinea pe a ei laughing
Pai e destul de greu sa nu te simti ok in pielea ta... Dar cine te place te place asa cum esti.
In legătură cu exercitiile, pe youtube găsești tot ce vrei.

Si chiar e bun sfatul cu alergatul happy

Ai grija de tine

| chiccabella a răspuns:

Sunt de acord cu TuDorEl96.eu am sanii mari si crede-ma nu e o placere decat rareori, sa spunem ca uneori sunt sexy, dar in rest e bataie de cap. Exemple de batai de cap? Toate bluzele se iau pe sani si nu se aseaza cum trebuie, sutienele ma scot din minti, vara mai faci cate o iritatie sub san.Si multe altele. Dupa mine un san mic e mai frumos.