| FaRanUmE_5125 a întrebat:

Sall.Ce parere aveti despre fetele care poarta: nu port aparat...asa ca va rog; sa raspundeti sincer PS.dau funda la cel mai sincer raspuns.:*

Răspuns Câştigător
| CIuliana a răspuns:

Fetele care poarta aparat dentar sunt foarte frumoase pentru ca au frumusetea lor aparte!

11 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ce are aparatul dentar?
mie nu mi se pare inestetic
si unora le sta mai bine cu decat fara
chiar am observat, le sta atat de bine cand zambesc
mai ales ca indreapta dintii foarte repede
intr-o luna dintii unei prietene erau complet schimbati
eu zic ca e frumos si copilaresc

| Lamaitzza a răspuns:

Pai banuiesc ca te referi la aparat dentar. Pai evident ca arati un pic mai rau cu aparat dentar decat fara insa nu mai suntem in epoca de piatra ca sa ne holbam la asa ceva, sa fim seriosi este absoult omenesc sa ai un defect sau mai multe si daca poti sa remediez acel defect cumva atunci de ce nu? Adica nu e ca si cum ai purta toata viata, iar apoi rezultatul de la final este unul excelent. Consider ca o persoana care rade de cineva cu aparat dentar nu are suficient creier. Evident daca vrei sa porti un aparat nu poti evita micile glumite facute de prieteni insa acelea nu sunt rautacioase si persoana respectiva nu trebuie sa se supere, trebuie sa rada si ea un pic de asta insa nu este un capat de lume, deci daca ai vrea sa porti eu te-as sfatui sa faci asta happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer cand iti curg " balele " si de abia vorbesti nu prea cred ca poti avea o parere prea buna. Ma rog asa e pana se obisnuieste gura cu corpul strain, daca se obisnuieste...laughing
Numai de bine despre cei ce poarta si vor sa arate mult mai bine si arata inters pentru imaginea si sanatatea lor.

| nicoletalavinia14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios,chiar crezi ca iti curg balele?straight face
eu am avut, si crede-ma nu e vorba de nicio obisnuinta ca sa nu iti curga balele!
nu iti curg!
e ca si cum nu l-ai avea!
eu nici nu l-am simtit!
si nu ai nicio problema cu vorbitul,
doar daca nu ai fi vreun sasait din nastere!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ehm... doar nu-s creaturi ale padurii, nu? laughing
Sunt fete raised eyebrows nu-s diferite cu nimic de celelalte...

| PufarinaXD a răspuns:

Nu exista fete urate, ci doar neingrijite... asa ca depinde de ele cat de bine arata...
Si decat sa ai dintii urati mai bine porti aparat si dupa ii ai perfecti smug

| micutaEU a răspuns:

Pai si care e faza sunt si ele la fel ca noi.Bine asta-i parerea mea dar sunt si alti care rad aceia sunt nesimtiti.

| MrPink a răspuns:

Ce aparat?

| FaRanUmE_5125 explică (pentru MrPink):

Aparat dentar...scuze am uitat sa specific

| Eualex667 a răspuns:

Prietenii adevarati nu ar avea nici o problema, dar e greu sa mai gasesti asa ceva.

| XGuMiTzA a răspuns:

Pai tot fete sunt si daca sunt dragute le sta foarte bine daca nu sa aiba bafta big grin