| anonim_4396 a întrebat:

happy

Am gasit pe ici pe site cateva intrebari puse de baieti referitoare la "fetele care poarta ochelari".

Si am inceput sa-mi ridic si eu semne de intrebare.
Adica de cand ma stiu am fost sigura pe mine, in priviinta aceasta. (si eu port ochelariwinking ) dar totusi...

Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari?
( raspuns SINCER)

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Ca baiat iti spun din start ca fetele care au ochelari, de obicei au mai putine sanse decat cele fara, dar asta nu conteaza...in mare parte daca stii cum sa te faci placuta de alte persoane nu prea ai treabawinking Deci fii increzatoare cum ai fost si pana acu si totul va fi asa cum iti dorestiwinking

6 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

laughing ce interesant!

in afara de mine, inca o colega mai poarta ochelari din toata cls! Si culmea, taman aia e c...va clasei!laughing O baga baietii in seama 24 din 24 laughing Dar asta e!happy

De fapt, nu cred ca depinde de ochelari, ci de felul cum te imbraci, cum arzti si cum te comporti happy Dar mnah, aceasta e parerea meah... happy

| Kylexy a răspuns:

Eu sincer nici o parare nu am despre fetele care poarta ochelari nu ma deranjeaza daca fata care stau cu ea sa poarte ochelari

| RoseNightmare a răspuns:

Pe mine sincer nu ma prea intereseaza daca o pers poarta ochelari sau nuhappy
dar cum eu sunt fata normal ca nu o sa stau sa ma uit care fata poarta ochelari...
dar si eu am colege care poarta ocheari si din cate am observat pe baieti nu prea ii intereseza ba chiar de curand, o prietena si-a pus ochelari si aproape toti iau zis ca ii sta binehappy
( si chiar ii statea)
Acum mai depinde si de fata...happy

| DeeDee a răspuns:

Prietena mea cea mai buna poarta ochelari, si nu are nici o treabahee hee ideea e nu neaparat ce porti, ci cum ii porti.

| Miki_2661 a răspuns:

Am prieteni/ prietene care port ochelari, sincer pe mine nu mă deranjează. big grin

| ℬaby a răspuns:

Sunt si ele fete, ca si altele. NU este nimic legat ca arata urat.Sincer, fetele care poarta ochelari, mie mi se par dragute, ei bine, ochelari de vedere Nu de soare laughing

Pa, pa
Cu drag,
Byby happy