| Lenush a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari? foarte sincer...

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Sincer mie imi plac foarte mult fetele cu ochelrai arata diferita par mia mature si sunt frumoase dar acum depinde si de fata si de ochelari (forma lor).

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Singura parere clara e ca au probleme cu vederea. In rest nu imi pot exprima o parere daca nu cunosc o persoana. Sunt persoane care poarta ochelari si sunt foarte interesante. Ochelarii pot fi si un plus, pot acorda un aer de mister daca esti o persoana inteligenta si sociabila.

| Emena a răspuns:

Da chiar laughing mai unele persoane nu au nicio problema. dar.

| Malvina24 a răspuns:

Ce parere sa am ...pai depinde cum sunt, vezi tu nu-mi pasa deloc daca poarta ochelari sau nu, altceva conteaza! Sunt fete cu ochelari inteligente, altele...lasa de dorit, la fel si cele fara ochelari! Un om inteligent nu catalogheaza o persoana dupa haine/ochelari/familie, etc! Deci imi plac dar mai mult imi place caracterul(daca au)

| OanaG a răspuns:

Sincer scurt si la obiect. Mie nu`mi plac!

| OanaG a răspuns:

@Emanuela. draga, de ce mi-ai dat stupid?

Mi-am spus parerea, sau aaa...ca porti tu ochelari si te-ai simtit jignita?

Te rog...cred ca ai destula minte nu? confused

| andrei a răspuns:

DAca e nevoie e nevoie ce mare chestie sa porti ochelari?

| Mihaela_2782 a răspuns:

Mie imi trebuie o pereche de ochelari pentru ca nu vad rostul acestei intrebari. :-|

| kiwii a răspuns:

Ar trebui sa am o parere despre ele doar fiindca poarta ochelari? sunt ca toti ceilalti.Si pe unele, ochelarii le fac sa para mai interesante, deci.

| rosto a răspuns:

Sunt bune. rolling on the floor)
Da, eu port ochelari, ce sa zic si eu acum, ca sunt urate? tongue

| ramona0506 a răspuns:

Fete normale...si ce daca poarta ochelari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tipa arata bine fara va arata bine si cu