| oceanfreshair a întrebat:

Sall! Ce remediu stiti ca sa scap de cosuri? in ultima vreme mi-au aparut cam multe si vreau sa scap de ele! FUNDA+VOT!

3 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Zynerit te scapa garantat de cosuri happy

| MaraMărr a răspuns:

Nu stiu de ce naiba spuneti mereu ca zineryt e cea mai buna crema nu este deloc iti usuca pielea si o exfoliaza, pe deasupra e si f. scumpa. Eu iti recomdan sa mergi la un doctor. sau fol o masca cu argila.

| BeatriceMocanu a răspuns:

Si eu am aceiasi problema am foarte multe cosuri si nu doar pe fata si pe maini si spate.
Pe fata ma dau cu Skinoren si chiar au inceput sa se vada efectele inca din prima saptamana, il gasesti la farmacie e 47 lei.
Sper sa ne treaca cosurile pentru ca m-am saturat de replica '' pubertatea ''!