| Radu_Mircea_1980 a întrebat:

Sall,știți cum/cu ce să imi colorez permanent părul roșcat?(ps. nuanța parului meu e brunet combinat cu șaten deschis ptc a mai fost decolorat)mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu exista sa-ti vopsesti parul permanent... Altfel nimeni nu s-ar mai duce la salon mai mult de prima data.
Trebuie sa te duci la salon sau sa te vopsesti acasa cand iti cresc radacinile, altceva n-ai ce sa faci.

| daywalker23 a răspuns:

Sa iti vopsesti parul intr-o anume culoare permanent este imposibil! Nu poate sa creasca o alta culoare decat cea naturala.

| Sebastian_Eduard_Simion_1970 a răspuns:

Salut. Sotia mea a avut aceeasi problema. dupa multe saloane in care nu s-a rezolvat cum i-ar fi placut ei...am gasit un salom la piaza romana. Venus parca se numea... unde a fost magazinul eva. Bafta.

| annadidii a răspuns:

Cel mai bine mergi la salon ca sa iti iasa culoarea uniforma si dupa iti poti vopsi radacinile acasa cand cresc.