| biancatwt7 a întrebat:

TPU. am nevoie de un sfat de la fete.Parul meu natural e saten. De vreo 2 ani ma tot vopsesc blonda. Blondul s-a cam dus la radacini si vreau sa ma vopsesc iar dar nu sunt sigura. Voi ce parere aveti? Blondul strica parul? dati-mi idei de nuanta( in afara de brunet si roscat) ceva deschis dar nu mai vreau blond. puneti si niste linkuri sau numele vopselei/ mersi va pup:*

1 răspuns:
| yaVanilla a răspuns:

Decat sa te tunzi foarte scurt sau sa stai cu jumatate de par intr-un fel si jumate in alt fel zic sa continui sa te vopsesti daca tot ai inceput.
Sau daca a inceput sa iti displaca blondul te poti vopsi satena big grin