| stefania_4959 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu ce se poarta anul asta(2011)...Mrs,bye!

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Se poarta rochiile/bluzele cu "umerii la vedere",cizmele cu franjuri,fustele mini,paltoanele. se mai poarta caciulile cu moț, cu blana sau cele lasate pe spate,bluzele cu maneci bufante,fustele cu nasturi si cele stranse in talie si cu multe volanase, tricourile cu imprimeuri,rochiile foarte lungi si vaporoase,cravatele,imprimeuri cu buline,cu flori,bluzele transparente,gentile hippi (chiar si miley cyrus are),decat balerini, se poarta mult mai bine sabotii, sau tocurile solide in loc de cele foarte subtiri,palariile mari,gecile scurte din jeans,curelele se poarta cele cu noduri. in domeniu de culori se poarta mult portocaliu si galben.
imprimeurile zebra,jeansi colorati sau evazati.
in domeniu de accesorii se poarta:
accesoriile fundite:bentite,agrafe, curele etc
inele cu flori, fular cu gluca( cum are selena gomez)
"gentutele" pentru telefon se poarta mult mai bine decat accesoriile care atarna
ceasurile aurii
bratarile din lemn
inelele foarte mari
manusile de piele in culori inchise
cercei mari si rotunzi.
aceste sfaturi le am din reviste pentru fete, cum ar fi bravo girl sau cool girl. funda?

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste, fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro iar pentru inspiratie haine http://www.zara.com/......1002/Woman si http://www.newlook.com/shop/womens_10002

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In 2011 se poarta absolut tot ceea ce este frumos pentru tine si iti sta bine!

| AlexandraHristov a răspuns:

Tendinte imbracaminte primavara-vara 2011:

http://www.fiilamoda.com/tendinte-incaltaminte-primavara-vara-2011/

Tendinte incaltaminte primavara-vara 2011:

http://www.fiilamoda.com/tendinte-primavara-vara-2011/

| AlcoholicSmile a răspuns:

Poarta cu ce iti sta bine:*

| BuBuLiiNa :x a răspuns:

Blanita ` pentru iarna `love struck sau gecile din piele. blugi mulati. si papuci cu blana `:] Iar vara mai este inca un pic la moda hainele de marinar :]. si. sclipiturile!