| shadowgay a întrebat:

cam de cate ori pe saptamana se face o epilare in zona intima, voi de cate ori faceti :d

Răspuns Câştigător
| norideciocolata a răspuns:

Cam de cate ori este nevoie happy Cand parul pubian devine insuportabil sau deranjant stii ca ai ceva de adaugat pe lista ta de lucruri pentru igiena intima happy

8 răspunsuri:
| shadowgay explică:

Dar tu esti fata dau baiat?

| shadowgay explică:

Buna janin, eu am inceput sa ma tund in zona intima anul trecut in vara ca era mult par, nu am vrut sa ma epilez cu bigul sau altceva ca nu voiam sa ma irit. Si anul asta in februarie m-am epilat cu crema depilatoare si a fost bine sa zic dar nu mai folosesv crema ca m-am iritat si ma manca ma ustura. Acm mi-am cumparat o masina de ras de la gilette si am zis sa folosesc odata la 3 saptamani crema epilatorie pentru a da jos tot parul de jos, la tine cum a fost prima experienta cu epilatu si de la ce varsa faci epilatie, daca tiar place sa mai vorbim despre chesti in general :*

| Janin a răspuns:

Eu fac epilare definitiva, deci o data pe luna happy

| shadowgay explică (pentru Janin):

Buna si faci epilarea la salon banuiesc. cam cat costa

| Janin a răspuns (pentru shadowgay):

Buna! Da, la Eva Salon Bucuresti http://evasalon.ro/tarife/ aici gasesti tarifele de la salonul unde ma duc eu, este prezent in 5 orase in caz ca nu esti din Bucuresti. Pe site gasesti mai multe informatii decat pot eu sa-ti ofer sau poti sa suni la ei si ei te pot ajuta. Sunt foarte amabile fetele. Reuzltate eu am avut de la prima sedinta si ce sa spun ca am inceput cu axilele si acum sunt la picioare iar din toamna fac si bratele...

| shadowgay explică (pentru Janin):

Buna janin, nu stiu daca o sa ajung la salon ca baiat ca na or fi numai fete si o sa imi puna mainele pe la zonele intime o sa am eu si ele probleme mai bine il fac acasa, si nu stiu daca se duc baieti la salon sa se epileze la jucariehappy multumesc pentru sfaturi :*

| Janin a răspuns (pentru shadowgay):

Buna! sa stii ca vin si barbati la epilat happy nu este ceva rusinos... si se foloseste spatule, nu pune nimeni mainile tongue asta stiu de la mine laughing))) Bafta multa in rezolvarea problemei. Sa-mi spui cum a fost prima ta experienta de epilare acasa.

| shadowgay explică (pentru Janin):

Prima experienta nu a fost cu epilatu a fost ca am tuns cu forfecutza si a fost greu si iritant ca era un pic cam mult laughing cand am dat cu epilatu a fost mai usor am dat cu crema si am ast 5 min am facut un dus si gata. X