| ErikMp a întrebat:

Spuneti mi va rog ce culori sunt la moda acum pentru parul vopsit la barbati.Eu m-am gandit la blond argintiu voi ce culoare credeti ca ar da bine? !

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Ce iti sta bine... Degeaba te vopsesti blond daca ai sprancenele negre si le lasi asa, pentru ca o sa fie contrastul prea mare si o sa se vada urat. Incearca cu un spray care se duce la 2 spalari sa vezi ce culoare te avantajeaza, insa sa stii ca de multe ori culoarea naturala e cea mai buna optiune.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce te-ai vopsi ca e la moda? Te vopsesti in momentul in care vrei s aacoperi fire albe sau iti doresti tu o anume culoare la par. Iti degradezi parul pentru moda?

| AnneMarry2348 a răspuns:

Buna! Ar merge un blond caramel sau un blond miere.

| ErikMp explică (pentru AnneMarry2348):

Nu stiu cred ca merge, mentionez ca am ten mai inchis ochi verzi si parul saten dar ma mai gandesc.