| Francesca17 a întrebat:

Ma duc la o piscina! Culoarea costumului cum ati prefera sa fie! Am multe culori doar spuneti ce culoare de costum credeti ca ar fi mai super!
P. S. parul il am Blond(daca conteaza)
Funda Mare si Frumoasa!

3 răspunsuri:
| Francesca17 explică:

Multumesc cred ca ma voi distra si pentru Byanka9898 am si verde si galben si albastru inchis! Iar pentru tine blonda negru mov sau bleu! nu stiu ce aleg dar va multumesc la ambele :*

| Deutzeuh a răspuns:

Daca ai parul blond ar fi frumos un costum negru mov sau bleu...
P.S._ dupa mine mov...succes si distractie plaqta

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Paii...depinde si ce culori iti plac tie...Mie una imi place verdelewinking sau daca nu ai pe verde poti sa iei unul pe galben sau albastru deschis. Sper ca te'am ajutat