| alexmason a întrebat:

Salu TPU, am 16 ani si as vrea sa incerc o noua tunsoare. Vreau sa ma tund asa: 2 prin parti si sus vreau sa imi dau parul pe spate pentru ca il am destul de mare, doar ca am un vartej in crestetul capului. Poate sa ma impiedice cu ceva acest vartej?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ar putea sa iti stea putin ridicat, dar daca il aranjezi da impresia de volum. happy

| alexmason explică (pentru justanotheruser99):

Mersi,apropo stii cumva cu ce trebuie sa imi aranjez parul, nu vreau sa imi bag mana in cap din 2 in 2 minute ca sa il aranjez.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea încerca spuma de par, in orice caz nu gel sau fixativ. happy