| Masculin98 a întrebat:

Salu TPU! M-a pensat o prietena si nu imi place si nu stiu cum sa ascund asta. Am nevoie de sfaturi urgent!

Răspuns Câştigător
| CatalinaCata a răspuns:

Poti sa te duci la salon pentru a iti da alta forma sprancenelor happy! Sau daca forma este prea scurta o poti lungi cu creionul de ochii! happy Sper ca te-am ajutat big grin

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Foloseste un creion daca tea luat rau

| Axys a răspuns:

Si lasi sa creasca sprincenele inapoi si apoi mergi la un salon abia atnci va esi fain big grin

| bunicisibuni a răspuns:

Du-te la un salon.

| MoZila15 a răspuns:

Nu ai mult de asteptat pana iti cresc iar, dar poti sa le completezi cu un creion de sprancene pana atuci.

| Madalina99_9396 a răspuns:

Nu.mi pasa!