| mihaela0205 a întrebat:

Buna astazi am fost la o prietena si baiatul de care imi place a trecut pe acolo si eu m-am ascuns...Si el s-a suparat pe mine...cum sa fac sa ma ierte? am nevoie urgent de sfaturi

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Nu trebuie sa-l faci sa te ierte, va realiza ca a procedat ca un imatur.

| ahlrh a răspuns:

De ce nu? Atunci explica-i, mintel daca e nevoie
de exemplu te duci la el si ii spui:
Hey *nume*, sper ca nu te-ai suparat pe mine ca m-am ascuns, era doar o gluma

sau

Hey *nume* sper ca nu te-ai suparat pe mine, ma ascundeam de un pro*t

Dar de fapt nu e bine sa minti, eu cred ca v-a intelege, doar suntem oameni pana la urma!

| mihaela0205 explică:

Nu cred ca va fi asa