| Grisinica a întrebat:

A venit vara si vom incepe sa purtam shorts' (pantaloni scurti/fuste). (fete)... :-s Am o intrebare. thinking Cum vi se par picioarele lungi, si subtiri, (x_x). Mie mi se par ingrozitoare.:-

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Si ai prefera picioare mici si butucanoase? Si eu am picioarele lungi si subtiri si chiar imi place.Mi se par farmecul meu.E de mii de ori mai frumos sa ai niste picioare lungi si drepte, decat niste picioare mici.Si baietii cam la asta se uita.Na acum depinde si de gusturi.Dar daca nu te placi tu singura, cum mai ai pretentia de la altcineva? De ce nu te accepti asa cum esti? Iubeste-te exact asa si nu te mai simtii frustrata de orice detaliu. Ceea ce tu urasti la tine poate altuia i se va parea cel mai frumos lucru la corpul tau.

5 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu va rade nimeni. happy
Iti spun eu ca oamenilor le plac mai mult picioarele lungi si subtiri decat cele mai groase. tongue
Eu am picioarele groase si nu-mi plac deloc.
Ar trebui sa te consideri cat de cat fericita ca le ai subtiri. tongue

| Panteraa a răspuns:

Sunt ok picioarele lungi si subtiri si stai linistita ca nu va rade nimeni si cui nu ii place sa nu se uite ca doar nu esti tu televizorul lor laughing ...deci stai linistită ca nu e nimic rău :*

| pika_6072 a răspuns:

Heii...nu te plange!happy Cele mai frumoase sunt picioarele lungi si suptiri!winking

| just4you_3541 a răspuns:

Hey.Multi cred ca daca ai picioare lungi si subtiri este ceva superb.Eu le am la fel si sincer nu mi se pare foarte frumoase.Dar daca celorlalti le plac nu cred ca vor rade de tine. Daca cineva iti va zice ceva poti sa ii zici"ce sa faci...nici mie nu imi place dar nimeni nu e perfect". Capul sus.