| anonimaa a întrebat:

Buna tuturor.am niste picioare oribile. sunt lungi si subtiri crying( le urasc

am facut cam 8 ani de gimnastica si dansuri si am cat de cat muschi la picioare. muschi care se vad doar daca incordez piciorul. gimnastica[ de fapt acolo se faceau muschi ca lumea] am facut cam 1 an in rest dansuri unde nu prea vad ca mi.ar fi crescut.

am pus putina celulita si ma cam enerveaza dar nu asta conteaza. ideea e ca eu cam cu 2 luni inainte sa se termine scoala m.am trezit ca vine vara si eu nu pot purta pantaloni scurti fiindca am picioarele prea subtiri.

nu am nevoie sa-mi spuneti ca ar trebui sa ma accept asa sau ca mai bine ca am picioarele subtiri decat sa le am groase nu ma intereseaza

as vrea sa raspundeti la aceasta intrebare decat daca voi ati incercat ceva, a mers si acum aveti picioarele mai groase [muschiuloase]

o sa plec in concediu peste 2 saptamani, nu mai am ce sa fac dar as vrea ca vara viitoare sa port pantaloni scurti si sa am niste super picioare.

defectul ca sa zic asa, e ca obosesc repede.nu pot alerga nici 5 minute si ma ingrijoreaza dar ma rog...

va rog daca stiti ceva care sa mearga sau ceva...HELP sau lasati un msg pe privat cu id vostru fiindca vreau cat mai multe detalii.

p. s: nu vreau programe de antrenament. e plin p google de ele si nu ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| rominax a răspuns:

Hey, stai linistitahee hee
eu am 1, 77 happy
deci la fel ca tine, am picioare lungi si subtiri si sunt foarte mandra de ele happy
si eu am afacut 3 ani de balet si 2 de dansuri happy
muschii se vad cel mai tare pe gamba happy
deci nu iti face probleme.

grasutele care au picioare groase sunt geloase pe noi si ne compatimesc, iti garantez asta :*.

take care happy.

8 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Sincer nu cred ca ti le poti face mai groase, si treaba cu muschii, e logic ca nu se vad decat daca incordezi tongue.
Bafta happy.

| rominax a răspuns:

A, si legat de oboseala.
eu am facut o complicatie din cauza dansului si a prafului din sala si am avut un inceput de astm. iar acum si eu obosesc foarte repede.
mergi la doctorul de familie si iti va face un test pentru astm.

| Snoopyyy a răspuns:

@Mihai, a zis ca nu nu poate alerga nici 5 minute, Cat despre problema ta, nu stiu nimic ce te-ar putea ajuta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picioarele frumoasa sunt cele subtiri, nu cele groase.
Eu am picioare groase si as vrea sa le am subtiri.
Cum se face ca dupa un an de gimnastica si 8 de dansuri, obosesti in 5 minute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, eu am facut 10 ani de balet si am picioare foarte subtiri. Iar daca ma ingras pun sus nu la picioare.Nu esti singura! Dar chiar si asa nu pot sa ma clocesc in pantaloni lungi doar pentru ca nu le plac altora picioarele mele.

| Panda10213 a răspuns:

Bun venit in club.

| Mihai_1499 a răspuns:

Eo as zice sa fi tu insuti happy, mie nu-mi pasa ce zice lomea despre mine atata timp cat ma simp bine in corpul meu laughing nimeni nu-i perfect happy si nu cred ca pentru o fata ar trebui sa ai picioarele foarte groase :winking dar pentru orice eventualitate daca nu reusesti big grin poti sa alergi pe fie ce zi cate 30 min big grin tee ajuta multwinking sper ca te-am ajutat ceaohappy

| stfbaaa a răspuns:

Pai fa exercitii cu greutati.genuflexiuni cu greutati.ridicari pe varfuri cu greutati.te vor ajuta multhappy