| ygrec25 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am cumparat o pereche de adidasi - mai exact modelulu acesta http://t2.gstatic.com/......tp?/images - Cu toate ca sunt mai mari decat niste tenisi cu 1 cm imi sunt stramti. Tenisii imi sunt buni. Care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| alecsandru2012 a răspuns:

Asa este fiecare pereche noua de adidasi, la inceput te strange putin pentru ca ei nu au fost purtati si pielea aia, sau din ce sunt facuti ei, nu a avut timp sa se intinda.Trebuie sa-i porti o perioada pana se formeaza pe picior si dupa aia nu o sa te mai stranga.

1 răspuns:
| ygrec25 explică:

Sunt din piele naturala.
Ms mult.