| radumanta98 a întrebat:

Am cumparat acum 1 saptamana de la dichmann o pereche de tenisi care erau prea mari de mine... si as vrea sa ma duc maine sa ii schimp cu unii la fel doar ca ceva mai mici, mi i-ar schimba?(nu i-am incaltat decat de proba si nu mai am bonul)? URGENT FUNDA

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fara bon nu ti schimba

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca nu mai ai bonul, o sa ramai cu ei pe cap dar e posibil sa fie de treaba cei de acolo si sa ti-i schimbe, ca pana la urma nu le dai peste cap gestiunea.

| Byana a răspuns:

Din cate stiu la Deichmann incaltamintea are garantie 30 de zile, deci daca mai ai bonul ii poti schimba.

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Poti sa iei niste talpici de la niste tenisi mai vechi sau sa mergi la magazinul Otter sa iti cumperi unele noi. Talpicile se aseaza pe talpa pantofului avand sarcina de a proteja piciorul de impactul rigid al acestuia cu pantoful direct, dar si de a micsora masura acestuia cu cativa cm.