| anonim_4396 a întrebat:

Hei oameni buni mi-am cumparat pentru scoala o pereche de blugi mai stramti si o pereche de skateri http://shop.americaskate.ro/detalii-adidasi/baieti/240-a s303.html si nu se asorteaza prea bine ce ma sftuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Blugi largi sunt naspa. pastreaza blugii stramti si asorteaza-i cu o pereche de tenesi. o sa vina perfect

| Doddel a răspuns:

Blugii largi sunt naspa. pastreaza blugii stramti si asorteaza-i cu o pereche de tenesi. o sa vina perfect

| eu_1628 a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de pantaloni...(blugi). mai largiwinking