| alice_2941 a întrebat:

Salut`! acum ca incepem scoala am facut aproape toate cumparaturile. mi-am luat un trening si rechizite.trebuie sa imi mai iau blugi si st foarte confuza nu stiu de care de obicei port mai mulAtihappy insa st slaba...am:

1, 60[inaltimea]
40kg[greutatea]
si masurile 65-60-72

care blugi credeti ca m-ar avantaja?

mersi`!

alice`!

funda:X

7 răspunsuri:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Http://www.csid.ro/beauty/alege-blugii-potriviti-pentru-tine-2779445/

http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/blugii_potriviti_siluetei_tale

Dupa parerea mea ar trebui sa alegi ceva de culoare inchisa pentru. ca sunt mult mai practici.

| Marijuana a răspuns:

Negru te face sa pari si mai slaba deci NU!

Poarta blugi albastrii, gri, albi, in general culori deschise si pot fi si stramtihappyte-am pupat:*

| vio122 a răspuns:

Cred ca pe tine te avantajeaza blugii evazati... dar si cei stramtzi de culoare mai deschisa...

| dutzaaaa a răspuns:

Ia-ti blugi negri mai mulati cu blugi negri tuturor le sta bine si eu sunt slaba si tot blugi negri mi-am luat si arat bestial in ei si sunt simplilove struck fi mai simpla:Xbig grin

| Veme a răspuns:

Skinny