| anonimbuc21 a întrebat:

Salut.
Ajuta alpecin C1 cu ceva și după cât timp? Cum se utilizează corect?
Din cauza stresului mi s-a subțiat firul de par foarte tare la breton și se vede puțin prin el.
Sunt șanse să îl corectez?

2 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Stiu persoane la care nu a facut niciun miracol.
in acelasi timp, altii il lauda.

poti sai incerci si ulei de ricin.
mai bine mergi la salon si vezi ce-ti recomanda.

| neprihanitul a răspuns:

Pe flacon scrie ca se vad efectele dupa 6 luni de utilizare. L-am folosit timp de 2-3 ani fara sa vad niciun fel de efecte ca s-ar ameliora macar. Am folosit si alte produse care ajuta in cazul pierderii parului si degeaba. Posibil sa fie mai multi factori la mijloc insa la mine nu a dat rezultate deloc.