| LostInDreams a întrebat:

Am 14 ani si 47 de kg(1.65) si am picioarele putin mai grosute decat vreau eustraight face. Ziceam sa ma apuc sa mai slabesc putin, insa cateva colege si prietene de ale mele(cateva de pete 29 de ani) imi tot zic sa stau cuminte si sa nu imi bat capul pentru ca pana la 17 -18 ani picioarele si abdomenul cu talia or sa se mai subtieze singure.Este adevarat sau sa ma apuc de slabit?worried

3 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Este suta la suta adevarat nu face prostia asta big grin
parerea mea tongue
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o greutate normala pentru varsta si inaltimea ta, nu e nevoie sa slabesti.Intr-adevar,pana la 17-18 ani, corpul este inca in formare si e posibil(dar nu sigur)sa ti se mai subtieze picioarele in timp. Dar daca tu consideri ca ar fi mai bine sa ai picioarele subtiri, poti alera in fiecare zi 15 minute cu viteza medie(lucrul asta ajuta). Succes.

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Eu din punct de vedere zic sa nu slabesti Ptr ca arati cred ca foarte bine ai o inaltime de 1. 65 si 47 de kg ft bine chiar e perfecttongue Esti si destul de inalta cred ca ai picioare lungi [nah destul d lungi] eu cred ca arati destul de bine piciorele nu cred ca is grosute poate ti se pare si prietenele tale chiar au dreptate ascultale sfatul! bafta!