| notnice a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt la final de clasa a VIII a. Pentru ca avem banchetul m-am gandit sa ma tund ca Griezmann in 2015. Aici intervine si vopsirea părului (nu in tot capul si nu trebuie sa fie permanenta). Credeti ca m-ar putea afecta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Mna. nu stiu cum o sa arate, dar sa nu te vopsesti cu acel "blond foarte deschis" mai mult spre alb. Ca o sa arate ciudat. Eventual, de duci la un salon, ii arati tipei/tipului de acolo o poza cu Griezmann, si ii spui sa te sfatuiasca cu ce vopsea sa te dea, in functie de culoarea parului tau.

3 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Nu te-ar afecta neaparat. Care e culoarea parului tau natural?

| notnice explică (pentru Jager):

Negru, dar uneori se si deschide mai mult la culoare si ma gândeam ca in parti sa il las asa si sa ma vopsesc doar in vârf.

| notnice explică (pentru Jager):

Multumesc mult de răspuns, sper sa iasă ceva happy

| Jager a răspuns (pentru notnice):

Mna. nu stiu cum o sa arate, dar sa nu te vopsesti cu acel "blond foarte deschis" mai mult spre alb. Ca o sa arate ciudat. Eventual, de duci la un salon, ii arati tipei/tipului de acolo o poza cu Griezmann, si ii spui sa te sfatuiasca cu ce vopsea sa te dea, in functie de culoarea parului tau.