| ĂlaFrustrat a întrebat:

Hei TPU

Am 20 de ani si nu imi creste barba mai deloc. cam pe la ce varsta credeti ca o sa inceapa sa-mi creasca cat de cat?
e posibil sa se mai schimbe ceva la varsta asta? chiar imi doresc sa a barba ( fara sa imi spuna careva ca o sa regret ) ca din moment ce vreau barba sunt sigur ca nu o sa regret!

are cineva vreo solutie? cum as putea sa o fac sa creasca? am inteles ca daca nu ai barba la varsta asta nici nu ar trebui sa te mai prea astepti sa iti creasca nu stiu cum in urmatoarea perioada sad

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barba creste hormonal si depinde de ritmul tau intern de crestere!
La unii este necesara o perioada mai lunga de adolescenta, maturitatea stabilinzandu-se pe la 25 de ani.

| Aimwork a răspuns:

Nu-mi place sa fiu eu cel care iti da vestea dar e adevarat. tot ce iti pot recomansa e un implant sau sa mai astepti putin..in speranta ca va creste.