| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa imi creasca barba mai repede. Vreau raspunsuri serioase si daca se poate metode pe care le-ati incercat si au mers.Si da chiar vreau barba si nu o sa imi para rau.Dau funda

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Am un prieten care a procedat la fel si chiar a inceput sa-i creasca barba cei drept prima data a fost micuta dar la scurt timp si-a dat cu lama pe fata si acum are din abundenta. happy

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dupa ce o sa mai cresti, o sa vezi cat de nasol este cu barba, sa trebuiasca sa o dai jos la fiecare 2-3 zile, fiindca apar mancarimi, iar uneori nu se potriveste barba, depinde fizionomie. Dar, vei avea mult de munca cu ea. Asa ziceam si eu ca tine, iar acum nu mai fac fata.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Daca iti doresti asa de mult barba desi ma indoiesc, du-te la frizer si sa-ti de-a cu masina de tuns pe fata, in maxim o saptamana iti apare barba.
Succes!winking

| Psihedelic777 a răspuns (pentru L0v3isTheWaY):

De unde stii treaba asta? Adica de exemplu lama taie parul mai adanc decat masina de tuns.Da-mi detalii daca poti

| L0v3isTheWaY a răspuns (pentru Psihedelic777):

Am un prieten care a procedat la fel si chiar a inceput sa-i creasca barba cei drept prima data a fost micuta dar la scurt timp si-a dat cu lama pe fata si acum are din abundenta. happy