| PshycO a întrebat:

Salut, am 15 ani si m-am hotarat sa-mi rad mustata pentru ca e foarte mare. Ce ma sfatuiti sa folosesc aparat de ras sau lama? Ziceti-mi voi ce sa fac inainte va rog, ca vine banchetul si nu vreau sa stau cu ditamai rama la nas.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-mi te rog că eşti băiat

| PshycO explică (pentru anonim_4396):

Da sunt baiat de ce?

| kiri11 a răspuns:

De obicei și una și alta aceleași efecte au, deși nu sunt baiat și nu am folosit asa ceva decat pentru picioare. Exclusa a fost lama. Dar aparatul tot pe baza de lame e asta daca nu este electric.

| Pardelian a răspuns:

Oricare dintre ele