| 1Azodex1 a întrebat:

Salut, am 16 ani, sunt baiat si am sprancenele foarte rare si uneori am un tic sa trag de ele si raman chiar foarte rare.
Uleiul de ricin este bun pentru extinderea firelor de par ale sprancenelor?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți folosi ulei de ricin.

| NarcisIfrim a răspuns:

Salut
Nu mai trage de ele,primul pas
Iar al doilea,poti folosi cu incredere ulei de ricin,il aplici,il lasi acolo sa actioneze peste noapte,asta in fiecare zi, pana vezi rezultate, mai e si ulei de cocos, suc de ceapa dar mai complicat, tu incerca cu ulei de ricin