| penthouse a întrebat:

Salut.Am 18 ani, 1, 75 m si 73 kg. Vreau sa imi cumpar una din aceste 2 feluri de proteine. Total mass (de la Nutritech) sau Pro mass (de la Pro Nutrition)... am mai luat pana acum si Pro mass si Total mass. Total massu are si creatina. si aia m`a umflat putin... si nu stiu ce sa aleg din astea 2 happy.
vreau sa pun masa musculara.
Funda.mersi happy

Răspuns Câştigător
| Cristina505 a răspuns:

Voi chiar sunteti nebuni.
Omu va intreaba ceva.Va intreaba intre ce sa aleaga si voi ii ziceti sa nu aleaga nimic si sa nu mai faca sala cu proteine straight face
Ce naiba aveti? Raspundeti la intrebari daca stiti,nu va bagati si voi ca nu aveti ce face. Daca el e hotarat, sa nu credeti ca doar pentru ca voi ii ziceti sa nu faca ceva, el nu va face.
Sfatul meu : Sa-i dai prietenei tale cei 70 de lei pentru proteine.
Funda?
love struck

5 răspunsuri:
| minteuandedouaori a răspuns:

Fa natural fara proteina ca degeaba te umfli daca nai forta si dupa un timp te dezumfli la fel cum te-ai umflat laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru minteuandedouaori):

Alt copil mic, mai documenteaza-te inainte sa aberezi. Trebuie sa ai un nivel de inteligenta foarte redus sa crezi ca te "dezumfli" si n-ai forta

| GangstaLuv a răspuns:

Bai omule nu folosi chesti din astea fara sala iti faci ficatu praf

| Cosmin86 a răspuns (pentru GangstaLuv):

Cred ca ai tu creierul praf de poti spune asemenea aberatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 37 de ani, 1.69 m, 65 kg. Mananc natural, aproape orice. Si tot natural, pot sa te rup in 78 de bucati. Stii de ce? Fiindca nu ma intoxic cu prostii. Folosesti toate porcariile in alimentatia ta, fara sa te gandesti la consecinte. Eu, nici macar nu practic culturismul, sunt doar un biet electrician, muncit la greu.
Amice, gandeste-te la sanatatea ta. Lasa reclamele de rahat si sfaturile imbecile! Cu cat esti mai gonflabil, cu atat te faci de ras mai tare. Gandeste-te in primul rand la ce greutate inutila supui sistemul osos.