| TheMadKing a întrebat:

Salut, am 18 ani si doresc sa plasez aceasta intrebare:
Pana la cati ani iti creste barba, adica pana la ce varsta se face mai deasa pe fata?
In partea dreapta a fetei este putin mai deasa decat in stanga. Credeti ca se va regla, sa fie la fel pe toata fata?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa va rămâne.

| Michaeel a răspuns:

Barbă îți creste toată viata. Nu degeaba bărbatul se barbiereste foarte des. Parul, facial sau de alt fel, nu se va opri din a creste. Ca dezvoltate, ma gândesc ca odată ce ajungi la vârsta adulta(18-22 de ani)

| TheMadKing explică (pentru Michaeel):

Multumesc pentru raspuns

| Rafael546 a răspuns:

Bunicul meu se barbiereste odata la 3 zile.

| DeliaRenatta a răspuns:

Îți creste pana la 20 și ceva de ani. Dacă vrei sa crească mai repede și mai deasa folosește ulei de ricin, te dai pe barba și masezi și îl lași acolo, de preferat ar fi sa faci chestia asta seara sau când stai in casa și nu ieși. Eu îl folosesc Pt gene și sprâncene, și da rezultate uimitoare, in 2-3 săptămâni încep sa se vadă rezultate. Mai poți lua și niște suplimente Pt creșterea parului facial. Fratele meu tot la fel s-a dat cu ulei de ricin pe barba de la 16 ani și acum are o barba deasa și frumoasa.