| Curiosuuuuuuuuuuuuul a întrebat:

Am auzit ca uleiul de ricin favorizeaza cresterea parului mai repida. Am 18 ani si nu am par deloc pe fata asa ca vreau sa apelez la acest ulei. Cum sa ma dau? De cate ori pe zi si cum trebuie sa fie pielea?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
O data pe zi, seara pe piele curata. Pur si simplu il aplici pe zonele unde vrei sa creasca par cum ai aplica orice ulei.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Cel de mesteacan, si numai primavara!

| AliGab a răspuns:

Rade-ti cele 3 fire de par pe care le ai si ai sa vezi ca la 25 de ani ai sa te rogi sa nu ai par pe fata laughing

| Peridava a răspuns:

Mituri! Nu favorizeaza cresterea parului. Daca ar fi asa, cintaretul ala (imi scapa numele) nu ar mai fi chel. Ala care a facut si implant de par.