| Uisiahduajzbx a întrebat:

Am dat o comanda pe h&m și azi mi-a spus ca ajunge pana pe data de 10.11. 2020 și mie îmi trebuie sa ajungă săptămâna asta, știți dacă e posibil sa ajungă sau dacă nu sa pun eu o zi în care sa îmi vina coletul?

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Eu comand destul de des si vine de obicei in 3-4 zile, cred ca cel mai mult am asteptat pentru o comanda vreo 9 zile

| Uisiahduajzbx explică (pentru Robertandrei4858):

Și ei au program doar de luni pana vineri nu? Și am văzut ca e ceva pentru a pune o zi când sa ajungă comanda sau ceva de genu ști ceva și despre asta?

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru Uisiahduajzbx):

Da, au program de luni pana vineri. Cat despre ziua cand ajunge comanda la curierul din zona ta, daca nu poti sa o ridici fix in ziua cand ajune il suni si ii explici sa vine maine sau peste doua zile cand poti tu