| Necunoscutu92 a întrebat:

Salut am folosit gel o data adica azi și am înțeles că accelerează la pierderea parului e adevărat și pot să am probleme dacă îl folosesc doar pentru ocazii speciale (3-5 ori pe ani )

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e adevarat. Doar daca ai alergie la el iti cade parul.
Acum nu ar mai trebui sa folosim niciun produs pentru par din cauza acestor oameni care pretind ca le-a cazut putin par? Tuturor ne cade parul, e normal, trebuie sa creasca altul in locul lui.

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Orice chestie cu petrol si chimicale nu o sa faca bine
insa si in sampon e petrol si chimicale
asa ca...
insa in orice caz 3-5 ori pe an nu o sa aiba nici un efect

decat daca reusesti sa confunzi gel-ul cu pasta depilanta big grin