| mateiana a întrebat:

Am fost la frizerie si m-am tuns, insa ceea ce mi-a iesit nu e deloc pe placul meu. Nu am parul lung, iar cel care m-a tuns mi-a dat o forma mai ciudata. Sa ma tund scurt de tot sau sa las sa creasca parul si apoi sa incerc alta frizura?

1 răspuns:
| Derosa a răspuns:

Dacă te deranjează cu adevărat încât să îți fie rușine să ieși în lume, atunci iti recomand sa te tunzi scurt si sa astepti sa iti creasca părul. Dacă nu te deranjează atât de tare poti astepta câteva săptămâni. Depinde de cum vrei tu.