| SJ001 a întrebat:

Am inteles ca cicatricile de la acnee nu se vindeca decat cu laser si as vrea sa stiu totusi ce pot folosi ca sa le maschez cat mai bine (adica merge tot cu fond de ten?). Nu sunt deloc adanci, formeaza doar un strart superficial dar sunt inestetice.

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Cicatricile de la acnee se duc, in timp!
Cumpara-ti de la plafar BitterGel de la Viva natura, este in jur de 10 lei si Viva Natura crema antiacneica- 8 lei( daca inca mai ai probleme cu cosurile ), iti vor trece in timp.

| mona a răspuns:

Le poti masca cu corector sau fond de ten

| denyisa08 a răspuns:

Hey! Le poti ascunde cu fond de ten si corector.Eu asa fac.Nu o sa dispara dar le ascunde. Sper ca ti'am fos de ajutor. happy

| 0p1uM a răspuns:

Cicatricile se duc in timp! Nici cu laser nu ai ce sa le faci! Dimineata spalate cu sapun, ceai de musetel, la amiaza la fel si seara cu crema care sa nu iti lase fata grasa! Sper ca ti-am fost de ajutor!