| katherine09 a întrebat:

Este bun unguentul cu extract de galbenele pentru petele si cicatricile provocate de acnee? Le vindeca mai repede?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Da,dar mai trebuiesc si alte creme bazate pe un mix de plante.
poti incerca pentru acnee si pentru semnele lasate de acestea,masca cu argila.
cumpara de la plafar granule cu argila,fa o pasta din ele,amesteca cu apa, cam cat un sfert de ceasca, cat sa aplici o data.
se face o data pe saptamana acest tratament care da rezultate in toate problemele tenului.