| Snejok a întrebat:

Am nevoie de ceva sugestii, despre cadouri sau suveniruri (ceva simbolic, simplu) specific doar Romaniei, pentru a-i impresiona pe parinti cu ceva deosebit din alta tara. Si cum se aproprie sarbatorile de Pasti, as vrea sa aiba o oarecare legatura si cu asta.
Mersi anticipat :*

3 răspunsuri:
| EdyFcsb a răspuns:

Fa niste sarmale o sa aprecieze...

| Anna_Mary_1987 a răspuns:

Mamei tale poti sa-i iei o carte cum ai zis, o bluzita, o esarfa, parfum, un colier de ce nu o carte, iar ttalui un ceas o camasa, cravata, un parfum. Bafta!

| Andreea115 a răspuns:

Fale un ou vopsit cu oja s o felicitare cu Paste ferisit!