| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de cadouri facute catre baieti.Sunt cam nedumerita deorece urmeaza aniversarea noastra si nu prea stiu.As vrea ceva simbolic, ca sa aiba amintire. Tin sa mentionez ca i-am luat si plusuri, perina, cana, etc, dar acum vreau sa-i i-au ceva mai deosebit happy Ms de ajutor... Pupici :* Alexa :*:*:*

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

Buna!

Exelenta ideea lui @alida1998, dar am si eu o idee tot in genu'.
poti lua o poza cu voi 2, mergi la un centru unde se developeaza poze, din astea.
Acolo trebuie sa aiba si ceva pentru a imprima poza respectiva. Ii poti darui un glob de cristal cu voi 2 inauntru, o perinica, o canuta, vezi tu...

6 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

Pai...foarte deosebit ar fi...

Deci.laughing sora mea a primit cadou de la prietenul ei:

Un glob deala cu "confetti" inauntru. iar in mijloc sunt 2 poze de a lor, impreuna...straight face asta elaughing Si cand scutura globul, confetti alea sau ce sunt se pliimba prin apahee hee.[globul e plin cu apa]hee hee

| mada12 a răspuns:

Nu prea stiu cum la facut.straight face stiu ca e cumparatlaughing adica, facut la comanda. ia id meu si iti trimit pozetongue cu globul. id- piticutza96@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| mybutterfly a răspuns:

Pai poate o bratara sau un ceas nu stiuhappy
Sper ca te-am ajutat:*

| Aℓida a răspuns:

Un lantisor cu o inima despicata si lui ii dai o parte si o sa intrebe unde e cealalta parte si u o sa zici ca la u...$imb0lyk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mada12: si cum a facut globul acela?happy As vrea sa stiu cam unde se fac. Este o idee foarte deosebita happy